Wie is SBC


Smart Building Controls is de grootste KNX integrator in België. Van oorsprong KNX-specialisten, schoolden de integrators van Smart Building Controls zich gedurende jaren om tot allrounders die de diverse protocollen die op de markt zijn, perfect beheersen. Smart Building Controls is als het ware een kennisbaken met een ruime expertise en ervaring op vlak van domotica en gebouwenbeheer.

Met twaalf medewerkers kan Smart Building Controls een veelheid van projecten aan, gaande van 2 tot 5000 werkplekken, van de kleinere residentiële gebouwen tot uitgebreide en ingewikkelde tertiaire projecten.

Koen Koen Pittevils Zaakvoerder Koen@sb-controls.be
Dirk Dirk Schiettekatte Office manager Dirk@sb-controls.be
       
David David Lodewijckx Project Manager David@sb-controls.be
Dries Dries Leroy Project Manager Dries@sb-controls.be
Ben Ben Pittevils Project Manager Ben@sb-controls.be
       
Bernd Bernd Van Reeth System Integrator Bernd@sb-controls.be
Franck Franck Wulfranck System Integrator Franck@sb-controls.be
       
Pieter Pieter Jannes System Integrator Pieter@sb-controls.be
Kevin Kevin Kenners System Integrator Kevin@sb-controls.be
Niels Niels Maes System Integrator Niels@sb-controls.be
Jo Raf Vanschoonbeek Werkvoorbereider

Raf@sb-controls.be

Roel Roel Coomans System Integrator Roel@sb-controls.be